Salon IMAGE 1 (75)

NASZ ZESPÓŁ

Lucyna Wolska

Właścicielka | Kosmetyczka

Gdańską Szkołę kosmetyczną ukończyłam w 1989 roku i po kilku miesiącach zaczęłam swoją przygodę z branżą usług.Przez tyle lat mogłam doświadczać wielu przemian w świadomości ,być świadkiem wielu trendów ,mieć dostęp do coraz to szerszej wiedzy.Branża usług kosmetycznych wymaga ciągłego zainteresowania i nauki praktycznych umiejętności.Miałam możliwośc pracy w kilku miejscach ,ale od 1999 roku - własna działalność.W zasadzie każdy dział branzy jest mi bliski ,ale najwięcej uwagi poświecam zabiegom z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń w celu poprawy jakości skóry .Dział makijaży (także permanentnych) -to moje zawodowe hobby.

Kamila Sieg

Stylistka paznokci

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2011 roku. Piękne paznokcie to moja pasja. Standardem w mojej pracy jest dokładność i zadowolenie moich klientek.

Magdalena Bolek

Licencjonowany kosmetolog

Profesjonalne porady kosmetyczne motywują klientki do prawidłowej pielęgnacji. Indywidualnie dobierane zabiegi kosmetyczne sprawiają, że moje klientki czują się piękne i zadbane.

Monika Klawon

Kosmetyczka

Moją specjalnością jest stylizacja paznokci i modelowanie oka. Zakładanie rzęs i stylizacja oprawy oka to precyzyjna praca ,ale efekt jest spektakularny. To przynosi mi największą satysfakcję.

Alicja Mikusińska

Masażystka

Masaż jest niezbędny każdemu. Pomaga zrelaksować się i zachować sprawność ruchową.

Karolina Bąk

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure

Specjalizuję się w stylizacji paznokci, manicure, pedicure oraz pielęgnacji okolic oczu. Mam dobry i ciepły kontakt z klientkami, co pozwala mi na indywidualne podejście do ich potrzeb, Na bieżąco śledzę nowinki kosmetyczne i szukam kolejnych inspiracji na piękno.

Zapoznaj się z naszą propozycją usług kosmetycznych